Station Next / Medarbejdere

Medarbejdere

Ulrik Krapper

Adm dir
T: 2083 3832
E: ulrik.krapper@filmbyen.com

Thomas Nygaard

Filmpædagogisk konsulent
T: 2226 5426
E: thomas.nygaard@filmbyen.dk

Torben Larsen

Producer/Projektleder
T: 2628 7773
E: Torben.larsen@filmbyen.com

Nisse Koltze

Producer/Projektleder
T: 2684 1216
E: Nisse.koltze@filmbyen.com

Claus Michaelsen

Producer/Projektleder
T: 2518 8177
E: Claus.michaelsen@filmbyen.com

Trine Stilborg

Administration- og regnskabsansvarlig
T: 2084 4512
E: Trine.stilborg@filmbyen.com

Linda Andersen

Sceneansvarlig
T: 2266 9779
E: Linda.andersen@filmbyen.com

Stefan Pellegrini

Producer Aarhus
T: 2047 3067
E: stefan@station-next.dk

Mette Mikkelsen

Daglig leder og producer i Aarhus
T: 6177 0666
E: mette@station-next.dk

Lucas Postma

Udstyransvarlig i Avedøre
T:
E: lucas.postma@filmbyen.dk